|
No ale u nas też teraz te transfery to widzisz jak wyglądają. Myślę że Jaga jest przynajmniej teraz jak najbardziej konkurencyjna pod tym kątem. Co do Gola to bez przesady, dobry mecz zagrał, ale akurat Wilkowi to za dużo zarzucić nie można. Wczoraj najlepsze dośrodkowanie w meczu, a właściwie jedyne naprawdę dobre właśnie Czarek. To tak dla przykładu bo miała tam brama być.
|