Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12410
Stary 27.02.2012, 09:11
No ale u nas też teraz te transfery to widzisz jak wyglądają. Myślę że Jaga jest przynajmniej teraz jak najbardziej konkurencyjna pod tym kątem. Co do Gola to bez przesady, dobry mecz zagrał, ale akurat Wilkowi to za dużo zarzucić nie można. Wczoraj najlepsze dośrodkowanie w meczu, a właściwie jedyne naprawdę dobre właśnie Czarek. To tak dla przykładu bo miała tam brama być.
Odpowiedz cytując