|
On jest Wisle dłużej nawet niż Maaskant.
Tyle lat u nas i jeszcze ma mieć czas? To co on tyle czasu robił? bo wydaje się być oczywiste ze właśnie KM powinien znać pilkarzy lepiej niż ich matki.
A tu proszę, 6 meczów ligowych za nami i bilans 2-1-3.
My jesteśmy Wisla a nie klubik osiedlowy . W żadnym klubie mającym aspiracje mistrzowskie i europejskie takie coś by nie przeszło. Nie spelniasz oczekiwań to narazie, bo wiecej z tego bedzie syfu niż pożytku.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 27.02.2012 o godz. 09:01.
|