zim zum napisał(a):

Garguła już jest zmęczony i nie jest robotem.
Można zwariować czytając kolejne wytłumaczenia.
|
Wogóle wszyscy od nich wymagają jakiejś gry, walki a przecież oni chca spokojnie tylko sobie troche potruchtać po boisku, w zimie odpocząć gdzieś w ciepłej Hiszpanii na obozie i sprawdzać czy terminowo przychodzą wysokie przelewy na konto. A wymagania mają przeciez duże. Tu dom, tam samochód za 250 tys. zł.
P.S. Nic się nie stało, Gargusiu nic się nie stało. Nie denerwuj się. Graj swoje
