Wyświetl pojedynczy post
Aleks
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12407
Stary 27.02.2012, 08:24
Moim zdaniem, do Was pasowałby idealnie Michał Probierz. Nie do Lecha, Legii a właśnie do Wisły.
Probierz jak nikt inny, umie stworzyć od nowa zespół. Dobrać zawodników i stworzyć zespół, który będzie może nie zawsze grał piękną piłkę, ale będą zwycięstwa. Raczej jest nastawiony na defensywę, w końcu był obrońcą. Poza tym gdy trenował Jagiellonię i jej sukcesy, to defensywa była bardzo solidna.
A Wisła ma dobrą ofensywę, wystarczy lepsza taktyka, treningi, przygotowania i będą grali jak dawniej. Ale najpierw musicie mieć trenera, a najlepszym kandydatem, jak wcześniej pisałem, jest Michał Probierz
Odpowiedz cytując