Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17513
Stary 27.02.2012, 00:45
calieri napisał(a):Wyświetl post
I znowu Wolfy... skoro WIsłę kocha, klub może gra trochę nie fair, ale chodzi tylko o 5 tys. to co ten Małecki tak się upiera? niechby podpisał, a szybko utrzymując formę wywalczyłby więcej, lub też zjawił by się klub który by go z Wisły wykupił. Bo z managerem swoim planowali przeprowadzkę przecież.

A jak widać miłość Małeckiego ślepa nie była.
Ale brednie wypisujesz! A niby to dlaczego ma zarabiać nie adekwatnie do wkładu jaki wnosi do drużyny? Bo że niby Małecki? Dlaczego ma się zgodzić na coś co ewidentnie jest dla niego krzywdzące?
To że on kocha Wisłe to jego prywatna sprawa a nie argument w negocjacjach wynagrodzenia.
Każdy prymityw pamięta jego 2,3 słabsze mecze które tak naprawdę mogły się zdarzyć, a nie chce pamiętać że w w większej części sezonu, 11-the trenerzy zaczynają własnie od Patryka.

Popatrzcie sobie obiektywnie , beż ślepej ambicji za te kiełbaski ... na resztę naszej drużyny!
Meliksona zapomnieli? Jak nie miał ochoty już grać w Wiśle?
A Dragana gdy skopał koszulkę Białej Gwiazdy?
Żenującą postawę Jaliensa, formę Kilma ? , wakacje Garguły? Branco ? ,

O Fecie mistrzowskiej też zapomnieli, o bluzgach i wyzwiskach w stronę Małeckiego zapomnieli?
Myślicie że łatwo mu się gra gdy prawie cała polska go nienawidzi? jednak nie przeszkadza mu być nierzadko najlepszym piłkarzem, doprowadzać Wisłę do zwycięstw.

Chłopak ma charakter i to normalne że jednym on pasuje innym nie,ale tu jednak powinna wygrywać wspólna pasja jaką jest Wisła Kraków.a nie traktować Małeckiego jak szmatę i równać go z błotem ,za kilka błędów młodości.
Każdy z nas popełnia błędy , większe lub mniejsze jednak komu jak komu to właśnie Małeckiemu z obecnej kadry powinniśmy pomagać a nie żądać jego głowy.
Zrozumiał błąd i powinna wystarczyć dotkliwa kara finansowa, ale zabierać mu przyjemność reprezentowania barw ukochanego klubu uważam za cios poniżej pasa.
Bo skoro PM twierdzi że Wisła jest dla niego wszystkim to nie powinno być powodów by mu nie wierzyć.
Zapewne taka kara po każdym innym naszym kopaczy by spłynęła i by się tylko śmiał z płatnego urlopu. Ale w tym wypadku stratne mogą się okazać obie strony. I tak to właśnie teraz wygląda, szkoda.

Przy obecnej armii zaciężnej i braku jakiejkolwiek identyfikacji z Białą gwiazdą ze szczególnością powinniśmy dbać o naszych wychowanków a nie traktować ich jak polaczków.
Bo dojdzie do tego że kiedyś zabraknie podziękowań od piłkarzy za doping. Nie będzie miał kto ich zabrać pod płot.
,
Jęśli wielu z wrogów Patryka zadało by sobie pytanie,co jest przyczyną takiego zachowania ? Chociaż postarać się zrozumieć jak sie mógł czuć Małecki,
to wydaje mi się że było by wielu takich co zmieniło by o nim zdanie.


Tak tylko na marginesie, Patryk odmówi ŁKS i odpokutuje karę A Potem WELCOME BACK
Ostatnio edytowane przez Dariook : 27.02.2012 o godz. 02:28.
Odpowiedz cytując