|
Aby zagrać jesienią w LE musimy wygrać dwumecz z Lechem. W przeciwnym razie będzie ciężko,bo trzecie miejsce się oddaliło ,a w wypadku porażki 4 te nie gwarantuje gry w pucharach .Szkoda by było ,bo ranking mamy odpowiedni ,by znowu zawalczyć o fazę grupową LE.
|