Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11017
Stary 26.02.2012, 23:59
Aby zagrać jesienią w LE musimy wygrać dwumecz z Lechem. W przeciwnym razie będzie ciężko,bo trzecie miejsce się oddaliło ,a w wypadku porażki 4 te nie gwarantuje gry w pucharach .Szkoda by było ,bo ranking mamy odpowiedni ,by znowu zawalczyć o fazę grupową LE.
Odpowiedz cytując