|
Dla większości z nas od jakiegoś czasu stało się jasne, że obecność Cupiała w Wiśle może skończyć się dla Wisły bardzo źle. Cupiał na przestrzeni kilku lat nie podjął choćby jednej decyzji pro rozwojowej dla klubu. Wszędzie gdzie nie popatrzeć jedna wielka ściema nawet prezesa sobie odpowiedniego dobrał.
|