Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1334
Stary 26.02.2012, 23:49
Dla większości z nas od jakiegoś czasu stało się jasne, że obecność Cupiała w Wiśle może skończyć się dla Wisły bardzo źle. Cupiał na przestrzeni kilku lat nie podjął choćby jednej decyzji pro rozwojowej dla klubu. Wszędzie gdzie nie popatrzeć jedna wielka ściema nawet prezesa sobie odpowiedniego dobrał.
Odpowiedz cytując