silver03 napisał(a):

|
Ceny cenami, ale... np. paru moich znajomych nawet nie wiedziało, że na Wisłę można wbić już za 10zł.
|
Dokładnie. Kumpel który chodzi na mecze raz na rok i to nie na młyn, a bardzije na piknikowe trubyny nie chodził ostatnio bo mu "szkoda kasy na tych patałachów". Jak mu powiedziałem ze ulgowy może kupić na narożnik za 10zł to mi niechciał uwierzyć.