Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7986
Stary 26.02.2012, 23:36
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Ceny cenami, ale... np. paru moich znajomych nawet nie wiedziało, że na Wisłę można wbić już za 10zł.

Dokładnie. Kumpel który chodzi na mecze raz na rok i to nie na młyn, a bardzije na piknikowe trubyny nie chodził ostatnio bo mu "szkoda kasy na tych patałachów". Jak mu powiedziałem ze ulgowy może kupić na narożnik za 10zł to mi niechciał uwierzyć.
Odpowiedz cytując