Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1328
Stary 26.02.2012, 23:35
Kiedyś napisałem ,ze gdy spłacimy( moze już spłaciliśmy? nie mam takiej wiedzy) dług wobec TFK nalezało by zaciągnąć następny na wzmocnienia (konkretne) przy dzisiejszej drabince droga do LM jest znacznie krótsza. Ale zostalem wtedy zaatakowany ,że to idiotyczny pomysł. Największe kluby swiata mają długi i funkcjonują dlaczego zawsze mamy robić na opak ?
Odpowiedz cytując