|
A za co chciałbyś chwalić Czekaja?
Czekaj gra, bo jest presja na Polaków w klubie, bo tacy jak Ty mają gdzieś umiejętności, liczy się polityka.
A ja mam gdzieś politykę w tym klubie, mam tego dosyć, mam dość presji, żeby trenerem był Polak, grali Polacy bo tak jest politycznie, bo tak chce określona grupa ludzi.
Mam w dupie sukcesy, bo zaczynałem chodzić na Wisłę w 1978 roku i nikt mi nie ma prawa zarzucić, że jestem kibicem sukcesu, ale to, co się teraz dzieje w klubie, to jakaś paranoja.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|