|
No to oczywiste, że BC jeśli by chciał sprzedać Wisłę to nie z pobudek zarobkowych . Hajsu to mu nie brakuje, wiec jeśli już to bardziej by pozbyć się kłopotu, jakim po spłacie stanie się firma bez profitów.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 26.02.2012 o godz. 23:32.
|