|
Nie mamy ani pół ofensywnego zawodnika na ławce, chyba że w podstawie grają Kirm i Genkov.
Nie tworzymy sytuacji, jak już tworzymy to mamy problem z ich wykorzystaniem. Zważając na to, że po sezonie zapewne odejdą Melikson i Biton to nieciekawie wygląda to wszystko.
|