Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1326
Stary 26.02.2012, 23:23
Myśle ,ze BC zarządał by za Wisłę takiej samej sumy na jaką była zadłuzona w TFK. Jest jeszcze kwestia terenów ,których właścicielem jest Telefonika czyli stadionu lekkoatletycznego i wszystkiego co się tam znajduje.
Odpowiedz cytując