|
Cupiał jeżeli mu zależałoby na Wiśle - przejąłby klub w prywatne ręce a skoro do tej pory się na to nie zdecydował pomimo niesłabnącego oporu ze strony władz Telefoniki w dalszej obecności w Wiśle obecnie decyzjami ostatnich kliku lat w sposób otwarty przedstawił to na czym mu zależy na odzyskaniu większości pieniędzy wtopionej w klub. Cupiała do teraz miał jeszcze możliwość wyciągania kasy z transferów po sezonie zespół personalnie przestanie istnieć bez inwestycji z zewnątrz może być tylko gorzej.
Bogusław Cupiał nie daje obecnie rękojmi dla dalszego funkcjonowania na wysokim poziomie sportowym drużyny - dlatego lepiej teraz działać niż za kilka miesięcy obudzić się z palcem w nocniku jak pozabiera z piaskownicy swoje zabawki.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 26.02.2012 o godz. 23:21.
|