Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1324
Stary 26.02.2012, 23:18
elliot_ness

No to chyba powinny się tylko z tego cieszyć.

Tak na chłopski rozum, to po co mu Wisła jak już go spłacimy? I tak już nie wkłąda kasy więc pewnie sprzedał by firmę z pocałowaniem ręki.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 26.02.2012 o godz. 23:21.
Odpowiedz cytując