|
elliot_ness
No to chyba powinny się tylko z tego cieszyć.
Tak na chłopski rozum, to po co mu Wisła jak już go spłacimy? I tak już nie wkłąda kasy więc pewnie sprzedał by firmę z pocałowaniem ręki.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 26.02.2012 o godz. 23:21.
|