Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17506
Stary 26.02.2012, 23:15
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Wyjatkowo dobrze ogladałem to starcie (na powtórkach). Nie próbował nawet wybijać piłki tylko z premedytacją dopadł do gościa i go bezmyślnie przewrócił.
Jak mial wybic pilke, ktorej nie mial szans siegnac? Zastanow sie troche. Latwo krytykowac, ale moze najpierw trzeba sie zastanowic czy sa ku temu podstawy. To nie byl faul z tych bezmyslnych, to byl faul w stylu - "musialem". Jakby nie bylo czerwonej i karnego by nie trafili to Czekaja bysmy chwalili, a tak to teraz mozna go zjechac na forum.
Odpowiedz cytując