Ajax napisał:
"Tylko trener z doświadczeniem i sukcesami potrzebuje:
a.kasy
b.sztabu
c.czasu
d.transferów
Z powyższych warunków nic nie otrzyma więc nie przyjdzie."
Święta Racja, ochłońcie w temacie "nowy trener z osiągnięciami". Nikt taki nam w dającej się przewidzieć przyszłości nie grozi. Do końca sezonu zostanie Kaziu, a potem pewnie niestety Smuda....
