Wyświetl pojedynczy post
BoBaSbK
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1316
Stary 26.02.2012, 23:04
Moskal powinien podać się do dyspozycji zarządu... a Staszek niech nie opowiada bajek że Wisła nie potrzebuje wzmocnienia bo ma po dwóch wartościowych zawodników na każdą pozycje - śmiech !!!Brak kasy to jest problem a na wiosnę jeszcze 10 kończą się kontrakty... przyszłość wygląda bardzo kiepsko.
TS WISŁA KRAKÓW !!
Odpowiedz cytując