|
Moskal powinien podać się do dyspozycji zarządu... a Staszek niech nie opowiada bajek że Wisła nie potrzebuje wzmocnienia bo ma po dwóch wartościowych zawodników na każdą pozycje - śmiech !!!Brak kasy to jest problem a na wiosnę jeszcze 10 kończą się kontrakty... przyszłość wygląda bardzo kiepsko.
|