Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
17504
26.02.2012, 23:03
kornd
napisał(a):
Małecki w ŁKS-ie? Kto by pomyślał jeszcze kilka tygodni temu? Zobaczymy co ugra w tym sezonie ta zbieranina odpadów, szrotu i emerytów.
Ta zbieranina prawdopodobnie ugra na nas 3pkt.
ooona
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ooona
Znajdź inne posty napisane przez ooona