Nie wiem co chodzi Basałajowi będącym wykonawcą BC po głowie. Zastanówmy się 1) zero wzmocnień 2) totalna oszczędnośc 3) kara do zapłaty madziarze 4) wygasające kontrakty 7 zawodnikom po sezonie. Może jak to ma w zwyczaju armia niemiecka wycofywanie się na z góry upatrzone pozycje
