|
Senior Member
Offline
|
#7985

26.02.2012, 22:45
|
BoBaSbK napisał(a): 
|
Może jak Ty zarabiasz 8 tys. zł, to dla Ciebie taki wydatek to pikuś. Jednak bierz poprawkę na to, że niektórzy mają wypłaty po 1,5 tys. zł i do tego rodzinę na utrzymaniu. Dla takich osób wyjście rodziną 4 osobową na mecz to wydatek rzędu 100 zł. Trochę ekonomii i człowiek się gubi, nie?
|
SKOŃCZ PIERDooOLIĆ!
|
|