Wyświetl pojedynczy post
Pyniu85
Member
 
Od: 12.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.02.2012, 22:36
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ale jak idzie tyle kasy na dziada który gra na poziomie amatora (Jalins-Czekaj), to nie ma potem pieniędzy na jakiegoś kolejnego Meliksona. Jako kibic Wisła przejawiam troskę o nasz skład. Boli cię to?
boli mnie Twoja ignorancja i głupota... może 20 razy tańszy jest chłopak ale tak naprawdę to nie wiadomo co do końca w nim drzemie i jaki jest jego potencjał. Melikson pewnie też zarabia 20 razy więcej niż chłopaki z ME, którzy pewnie też są utalentowani i perspektywiczni (!?) tak więc wnioskujesz by obniżyć koszty o 20 razy i grać juniorami skoro i tak ten sam efekt( a jeszcze można liczyć na to że się rozwiną...)?
Odpowiedz cytując