Wyświetl pojedynczy post
Pyniu85
Member
 
Od: 12.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1303
Stary 26.02.2012, 22:24
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Bo Czekaj (od początku pisałem) nie jest lepszy - ale jest z 25 razy tańszy od Jaliensa. Czekaj zawalił teraz, zaraz Kew da popis w nastepnym meczu. Różnica tylko w zarobkach. Jaliens 250 tysięcy auro, a Czekaj pewnie z 20 tysięcy max.
Przy czym Michał z racji wieku może się rozwinąć. Jaliens już tylko pogorszyć.


BTW
Czekaja to trzeba wypożyczyć żeby chłopak trochę się oszlifował (nawet w I lidze) Nie łapałby takich głupich kartek.

tak jakbyś to Ty im pensję wypłacał
Odpowiedz cytując