Ogryzek napisał(a):

Bo Czekaj (od początku pisałem) nie jest lepszy - ale jest z 25 razy tańszy od Jaliensa. Czekaj zawalił teraz, zaraz Kew da popis w nastepnym meczu. Różnica tylko w zarobkach. Jaliens 250 tysięcy auro, a Czekaj pewnie z 20 tysięcy max.
Przy czym Michał z racji wieku może się rozwinąć. Jaliens już tylko pogorszyć.
BTW
Czekaja to trzeba wypożyczyć żeby chłopak trochę się oszlifował (nawet w I lidze) Nie łapałby takich głupich kartek.
|
tak jakbyś to Ty im pensję wypłacał
