Wyświetl pojedynczy post
JAR0
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20499
Stary 26.02.2012, 22:18
Byłem dzisiaj na B12. Przy wieszaniu flagi na wyższym poziomie spadło na mnie i dziewczyne kawałek tynku. Następnym razem wezme chyba kask albo zmienie miejscówke.
Odpowiedz cytując