Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7982
Stary 26.02.2012, 22:11
BoBaSbK napisał(a):Wyświetl post
Może jak Ty zarabiasz 8 tys. zł, to dla Ciebie taki wydatek to pikuś. Jednak bierz poprawkę na to, że niektórzy mają wypłaty po 1,5 tys. zł i do tego rodzinę na utrzymaniu. Dla takich osób wyjście rodziną 4 osobową na mecz to wydatek rzędu 100 zł. Trochę ekonomii i człowiek się gubi, nie?
Jak ktoś zarabia 1500 zł i ma czwórke na utrzymaniu, to nie chodzi na mecze!!! Chyba, że ma dość ostro najebane w pale a co dopiero z całą rodziną.
Ostatnio edytowane przez palikot : 26.02.2012 o godz. 22:14.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując