BoBaSbK napisał(a):

|
Może jak Ty zarabiasz 8 tys. zł, to dla Ciebie taki wydatek to pikuś. Jednak bierz poprawkę na to, że niektórzy mają wypłaty po 1,5 tys. zł i do tego rodzinę na utrzymaniu. Dla takich osób wyjście rodziną 4 osobową na mecz to wydatek rzędu 100 zł. Trochę ekonomii i człowiek się gubi, nie?
|
Jak ktoś zarabia 1500 zł i ma czwórke na utrzymaniu, to nie chodzi na mecze!!! Chyba, że ma dość ostro najebane w pale a co dopiero z całą rodziną.