Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1294
Stary 26.02.2012, 22:07
Świat nie jest czarno-biały. Nie ma jednego leku na całe zło. Nie warto mylić trenera z cudotwórcą. Nadal uważam, że zwolnienie Maaskanta było przedwczesne. Teraz dodatkowo uważam, że zwalnianie Moskala byłoby przedwczesne. First things first (baza treningowa, strategia i cele w dalszej perspektywie, potem trener i gracze, równocześnie marketing). Robota na kilka lat.

Poza tym:

Devonisch napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze - to MINĄŁ a nie minoł.
Po drugie - przed "że" dajemy przecinek. Zawsze.
Po trzecie - przed "której" również dajemy przecinek. Zawsze.
Po czwarte - używamy polskich znaków we wszystkich wyrazach a nie wybiórczo.

Według mnie Twoje błędy eliminują Cię z korzystania z forum.

PS. Oceniłem Cię podobnie jak Ty oceniłeś Moskala.
Devonisch, to nie ma sensu. Po pierwsze, nie zawsze stawia się przecinek przed "że" i nie zawsze przed "który".
Po drugie, w Twoim "po czwarte" też jest błąd interpunkcyjny. Puryzm jest często - wybacz - zbędną upierdliwością. Chyba że uprawiasz ironię...
Odpowiedz cytując