Świat nie jest czarno-biały. Nie ma jednego leku na całe zło. Nie warto mylić trenera z cudotwórcą. Nadal uważam, że zwolnienie Maaskanta było przedwczesne. Teraz dodatkowo uważam, że zwalnianie Moskala byłoby przedwczesne. First things first (baza treningowa, strategia i cele w dalszej perspektywie, potem trener i gracze, równocześnie marketing). Robota na kilka lat.
Poza tym:
Devonisch napisał(a):

Po pierwsze - to MINĄŁ a nie minoł.
Po drugie - przed "że" dajemy przecinek. Zawsze.
Po trzecie - przed "której" również dajemy przecinek. Zawsze.
Po czwarte - używamy polskich znaków we wszystkich wyrazach a nie wybiórczo.
Według mnie Twoje błędy eliminują Cię z korzystania z forum.
PS. Oceniłem Cię podobnie jak Ty oceniłeś Moskala.
|
Devonisch, to nie ma sensu. Po pierwsze, nie zawsze stawia się przecinek przed "że" i nie zawsze przed "który".
Po drugie, w Twoim "po czwarte" też jest błąd interpunkcyjny. Puryzm jest często - wybacz - zbędną upierdliwością. Chyba że uprawiasz ironię...