Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.02.2012, 22:01
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Niestety, prawda jest taka że Wisła zatrudniła trenera pół-amatora (Choć dla mnie Kazik i tak jest autorytetem i mam do niego wielki szacunek) i była to zwykła gra pod publiczkę, na uspokojenie kibiców.
Tak samo włożenie do składu Czekaja i Bruda. Ot co

Przykro patrzeć na Wisłę-Zombie żerującą na reputacji sprzed kilku/kilkunastu lat...
Bo Czekaj (od początku pisałem) nie jest lepszy - ale jest z 25 razy tańszy od Jaliensa. Czekaj zawalił teraz, zaraz Kew da popis w nastepnym meczu. Różnica tylko w zarobkach. Jaliens 250 tysięcy auro, a Czekaj pewnie z 20 tysięcy max.
Przy czym Michał z racji wieku może się rozwinąć. Jaliens już tylko pogorszyć.


BTW
Czekaja to trzeba wypożyczyć żeby chłopak trochę się oszlifował (nawet w I lidze) Nie łapałby takich głupich kartek.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując