Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20498
Stary 26.02.2012, 22:01
Mocny napisał(a):Wyświetl post
az dziw bierze ze komus sie to podoba "bo nasze"

a i pamietajcie nikt elewacji nie przyozdobi bo po pierwsze to kosztuje a wiadomo jak jest u nas z kasa , a po drugie ta czerwona szmata zaprojektowala stadion w stylu brutalizmu , i oblozenie czymkolwiek elewacji to juz by bylo zaburzenie tej mysli architektonicznej
Akurat obecny wygląd elewacji to nie efekt złego projektu tylko oszczędności miasta

Odpowiedz cytując