Mocny napisał(a):

az dziw bierze ze komus sie to podoba "bo nasze"
a i pamietajcie nikt elewacji nie przyozdobi bo po pierwsze to kosztuje a wiadomo jak jest u nas z kasa , a po drugie ta czerwona szmata zaprojektowala stadion w stylu brutalizmu , i oblozenie czymkolwiek elewacji to juz by bylo zaburzenie tej mysli architektonicznej
|
Akurat obecny wygląd elewacji to nie efekt złego projektu tylko oszczędności miasta