Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1289
Stary 26.02.2012, 21:55
Niestety, prawda jest taka że Wisła zatrudniła trenera pół-amatora (Choć dla mnie Kazik i tak jest autorytetem i mam do niego wielki szacunek) i była to zwykła gra pod publiczkę, na uspokojenie kibiców.
Tak samo włożenie do składu Czekaja i Bruda. Ot co

Przykro patrzeć na Wisłę-Zombie żerującą na reputacji sprzed kilku/kilkunastu lat...

Odpowiedz cytując