Markus napisał(a):

Moskal potwierdza, że jest bardzo słabym trenerem, co dziwić nie powinno. Nie panuje nad drużyną, nie ma odpowiedniej taktyki, źle reaguje na bieżące wydarzenia na boisku, podejmuje złe decyzje personalne. Przegrywa za dużo ważnych meczy w bezmyślny sposób. Od początku było głęboko niepoważne i nieprofesjonalne powierzanie mu tej roli, teraz płacimy za to.
Płacimy też za brak niezbędnych wzmocnień w zimowym oknie transferowym. Basałaj z Cupiałem na przestrzeni ostatnich miesięcy podjęli fatalne decyzje, których Moskal jest częścią.
|
Z przykrością muszę potwierdzić wszystko słowo w słowo.