Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1283
Stary 26.02.2012, 21:51
Markus napisał(a):Wyświetl post
Moskal potwierdza, że jest bardzo słabym trenerem, co dziwić nie powinno. Nie panuje nad drużyną, nie ma odpowiedniej taktyki, źle reaguje na bieżące wydarzenia na boisku, podejmuje złe decyzje personalne. Przegrywa za dużo ważnych meczy w bezmyślny sposób. Od początku było głęboko niepoważne i nieprofesjonalne powierzanie mu tej roli, teraz płacimy za to.

Płacimy też za brak niezbędnych wzmocnień w zimowym oknie transferowym. Basałaj z Cupiałem na przestrzeni ostatnich miesięcy podjęli fatalne decyzje, których Moskal jest częścią.
Z przykrością muszę potwierdzić wszystko słowo w słowo.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując