Temat
:
[19 kolejka] 2012-02-26 17:00 Wisła Kraków Korona Kielce
Wyświetl pojedynczy post
tupet
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
278
26.02.2012, 21:51
markowywislak
napisał(a):
zamiast śpiewać jakies pierdoły typu: a na drzewach zamiast liści... trzeba było zaśpiewać: Basałaj chuju coś ty narobił.
Ponadto twierdze że czas Cupiała dobiegł końca.Dziekuje mu za wszystko(za mistrzostwa) i wspaniałe chwile ale już Dość!!!Odejdź Cupiał bo nie kochasz już Wisełki tak jak to było dawniej.
Powiedźcie mi jedno: JAK MAJĄ BYĆ WYNIKI JEŻELI NIE MAMY PIŁKARZY-A NIE MAMY ICH BO NIE MAMY KASY
?!
no właśnie o tym pisałem trochę wyżej tylko że mikrofon mają właśnie ci klakierzy
tupet
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tupet
Znajdź inne posty napisane przez tupet