Wyświetl pojedynczy post
tupet
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 26.02.2012, 21:51
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
zamiast śpiewać jakies pierdoły typu: a na drzewach zamiast liści... trzeba było zaśpiewać: Basałaj chuju coś ty narobił.
Ponadto twierdze że czas Cupiała dobiegł końca.Dziekuje mu za wszystko(za mistrzostwa) i wspaniałe chwile ale już Dość!!!Odejdź Cupiał bo nie kochasz już Wisełki tak jak to było dawniej.
Powiedźcie mi jedno: JAK MAJĄ BYĆ WYNIKI JEŻELI NIE MAMY PIŁKARZY-A NIE MAMY ICH BO NIE MAMY KASY?!
no właśnie o tym pisałem trochę wyżej tylko że mikrofon mają właśnie ci klakierzy
Odpowiedz cytując