|
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy: liga jest już przegrana - co za różnica czy zajmiemy 4 czy 7 miejsce? Na pierwszą trójkę szanse są małe: Śląsk w końcu przestanie tracić punkty, obiektywnie lepsze są od nas Legia i Polonia, Ruch jest "na gazie" i sporo punktów może jeszcze ugrać co może im pozwolić zająć 3-4 miejsce, Korona i Podbeskidzie to wybryk natury, w końcu zaczną tracić punkty, ale odrodzić się może Lech pod nowym trenerem. Reasumując - jak nie nastąpi przełom w naszej grze połączony z traceniem punktów przez faworytów tak jak w pierwszych 2 kolejkach to najbardziej realny jest koniec sezonu na pozycji 4-7.
W tej sytuacji skupić się trzeba na Pucharze Polski bo to najprostsza droga do pucharów w tym roku
|