Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1279
Stary 26.02.2012, 21:46
willow napisał(a):Wyświetl post
Co do Garguły, to nawet mi się nie chce pisać na ten temat. Gość po przegranym meczu uśmiechnięty ściska się z Sobolewskim i go obejmuje.. no ja pieprze, ja po czymś takim to bym szatnie zdemolował...
dlatego wole prawdziwe emocje naszego bramkarza w Liege niż papierowe pomeczowe słowa Garguły...
Myślę, że rozmowa z naszymi piłkarzami jest wskazana.

EDIT do Markusa: a kogo ma wpuścić ? co, skoro taki mądry jesteś ?
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 26.02.2012 o godz. 21:52.
Odpowiedz cytując