Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17499
Stary 26.02.2012, 21:38
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post


Natomiast inny "as" Bunoza ośmieszony w polu karnym. Powiem tak - nie mamy żadnego dobrego środkowego obrońcy.

.
Ja z Bunoza to mam ten problem, że do dziś nie wiem w jakim charakterze on do Wisły został sprowadzony ? Obrońca,napastnik,pomocnik,skrzydłowy, bramkarz? Tak więc nie podejmuje się oceny jego dzisiejszego występu. Ale z zaciekawieniem czytam, że user Ogryzek kwalifikuje Bośniaka jako defensora. I to środkowego.

Walka o czwartą lokatę wydaje się być trudna z takimi "piłkarzami"
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując