Ogryzek napisał(a):

Natomiast inny "as" Bunoza ośmieszony w polu karnym. Powiem tak - nie mamy żadnego dobrego środkowego obrońcy.
.
|
Ja z Bunoza to mam ten problem, że do dziś nie wiem w jakim charakterze on do Wisły został sprowadzony ? Obrońca,napastnik,pomocnik,skrzydłowy, bramkarz? Tak więc nie podejmuje się oceny jego dzisiejszego występu. Ale z zaciekawieniem czytam, że user Ogryzek kwalifikuje Bośniaka jako defensora. I to środkowego.
Walka o czwartą lokatę wydaje się być trudna z takimi "piłkarzami"