RAF napisał(a):

Moskal nie jest trenerem na miare Wisly hmmm... Wiecie czemu Guardiola jest trenerem na miare Barcelony? Bo dostal zawodnikow wybitnych, umiejacych myslec na boisku, prawdziwych geniuszy techniki. Bo ma sztab ludzi ktorzy na niego pracuja, ktorzy zadbaja o to zeby wyszkolic linie obrony, pomocy i ataku. Bo dziala szkolka Barcelony ktora nie tylko wydaje coraz to lepsze diamenty, ale te mlode diamenty umieja grac w ten jedyny, niepowtarzalny katalolosnki sposob bo SA TEGO UCZONE OD MALEGO (nie mylic z Maleckim hehe ) a co ma Moskal? NIC. Przepraszam ma 1 Meliksona, pol Ilieva, Bitona ktory zaraz odejdzie. Lepiej powiedziec czego nie ma: lewego obronyc, lewego i prawego pomocnika, drugiego rozgrywajecego, pewnego bramkarza, srodkkowego pomocnika. Ta wiec, nie Moskal out ale: Cupial i Basalaj!! Nawet Valckx nie jest winny.
Dno.
A jak czlowiek pomysli ile mozna bylo pomoc tej druzynie od grudnia do pierwszego meczu ze Standardem to jak dla mnie jest to cos jak dzialanie na szkode spolki/klubu. Zadnego transferu. Zadnego.
|
A co ma Ojrzyński? A co ma Hapal? A co ma kilku innych trenerów, którzy nas zlali w tym sezonie?
dajże chłopie spokój z takimi sloganami, zaraz usłyszę mój ulubiony tekst, że tu i Mourinho by nie nie pomógł...