willow napisał(a):

To Ty przestań pier... i powtarzać slogan, od którego mam odruch wymiotny...
Rozumiem, że Podbeskidzie, Korona, Lubin i kilka innych jeszcze zespołów, ma znacznie lepszy skład od naszego, tak?
I pewnie większy budżet i lepiej płacą piłkarzom?
Mamy - według mojej oceny - drugi potencjał w lidze. No, może trzeci.
Miejsce w tabeli to pokłosie myśli trenerskiej Maaskanta i Kazika.
Don Donson => mamy dać spokój trenerowi a sam piszesz, że:
1. Guła oddychał rękawami
2. Połowa drużyny bez formy
3. Nie ma pomysłu na grę
Rozumiem, że na w/w aspekty trener nie ma wpływu?
|
obudź się Ty człowieku bo bez Małeckiego, Iliewa (on i tak może grać tylko max 60 minut) nie mamy skrzydeł.
Kirm jak był, jest i będzie bez formy - tego nie zmieni nawet Mourinho.
O Bitonie pisałem, że to drewno i zagadka, mimo że nastrzelał tyle bram - dzisiaj to było widać.
Bunoza cienki, Jaliens to samo, Lamey wcale nie gwiazda, Genkov to nie Rudnev.
Czekaj jeszcze popełnia dużo błedów. Garbuła zagrał cienko - ale ile razy to ona grał u nas cienko za wielu trenerów - to standard.
Melikson, Wilk nie wygrają nam meczu.
Potrzeba nam piłkarzy a nie nowego trenera. A myślę, że potrzebujemy spokoju, nowego zarządu i obudzenia Cupiała.