Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17498
Stary 26.02.2012, 21:25
No wypożyczenie Małego to nie jest zły pomysł pod warunkiem, że będzie mógł grac przeciwko nam.
Jako, że on jest nieobliczalny to może strzelił by ze dwa samobóje, przynajmniej z ŁKS-em bysmy wygrali
Odpowiedz cytując