Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 26.02.2012, 20:56
Dokładnie w ataku jeest całkowita bida... z nędzą... niema napadziora...;/ ostatniego podania... Wszyscy mijają się z piłką Co z tego że mają 72% posiadania piłki jak jedno uderzenie na bramkę jest:O.... i to średnie do obrony dla bramkarza... Czekajowi zaczyna się wyłączać myślenie i dziecięce faule robić może dlatego żę bez Chaweza grał... Przynajmniej + jest to że Holendrzy lepiej grają i piłka szybciej chodzi.
I nie biadolcie że gorzej grają niż za Maskanta albo jak Bakero... Zresztą za tydzień Amica więc zobaczymy jak przegrają definitywnie po pucharach bo na mistrza nie ma szans już...:(
A Małeckiego słusznie wywali przeginał palę 3x razy już popełnij ten sam błąd...
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując