Wyświetl pojedynczy post
witeq
Senior Member
 
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1260
Stary 26.02.2012, 20:56
Mamy tylko Meliksona. Cała reszta nadaje się do dyscyplinarnego wyjebania z klubu, na czele z "ofensywnym" pomocnikiem Gargułą, skrzydłowym Kirmem oraz argentyńskim pseudo pomocnikiem Nunezem.

Trudno mieć pretensje do Genkova czy Wilka - walczą, ale to po prostu nie ten garnitur.

Zadanie dla Moskala to obecnie Puchar Polski oraz w miarę bezbolesne dogranie rundy, nie wyobrażam sobie aby po sezonie nie doszło do czystki w zespole. Dyzma przyjdzie i będzie sam budował sobie kadrę, pytanie tylko czy będą pieniądze na transfery.

Lata minimalizmu w kontekście szkolenia piłkarzy oraz rozsądnej polityki transferowej odbijają się właśnie czkawką - w tej drużynie wiele się wypaliło, nie funkcjonuje jako zespól, a następców nie ma.

Nakoulma , Ukah, Abwo, Traore - wszyscy obecnie biją na głowę swoich odpowiedników w Wiśle. Nasza pozycja w tabeli naprawdę nie bierze się z kryzysu - tylko z realnych umiejętności tych piłkarzy.
Odpowiedz cytując