|
Z kad się wzięło pojęcie "krakowska piłka "?
Ktoś wie co zapoczatkowalo takie stwierdzenie? O jakie lata chodzi, a może konkretne drużyny?
Dzieki.
Dzisiaj było juz dno. Jedynym graczem który grał w piłkę był Melikson. Biega, podaje, kiwa, szuka partnerów.... Bez niego ten system gry jaki Moskal tłamsi nie ma prawa bytu.
|