Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 26.02.2012, 20:53
Z kad się wzięło pojęcie "krakowska piłka "?
Ktoś wie co zapoczatkowalo takie stwierdzenie? O jakie lata chodzi, a może konkretne drużyny?
Dzieki.


Dzisiaj było juz dno. Jedynym graczem który grał w piłkę był Melikson. Biega, podaje, kiwa, szuka partnerów.... Bez niego ten system gry jaki Moskal tłamsi nie ma prawa bytu.
Odpowiedz cytując