|
Senior Member
Offline
|
#1257

26.02.2012, 20:49
|
domin_czyzyny napisał(a): 
|
Co do Małeckiego to podobno: Moskal był za przywróceniem do składu, Valks też (bo przecież wiedziała, że nie mamy kasy na nic) - a Basałaj był przeciwny i to Jego decyzją Patryk poleciał - ale coś czuję, że szybko go przywrócą jak jeszcze ze 3 razy przegramy.
|
No chyba jednak nie.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
|
|