Cytat:
A to Kazek ma walczyć? Czy może sowicie opłacani piłkarze. Kazek im zabronił strzelać na bramkę? Zwyczajnie jest u nas teraz to co było w kadrze zawsze, poza krótkim fragmentem za Leo. Nie ma chętnych do wzięcia odpowiedzialności, do tego stopnia że w odbiorze jeszcze jakoś idzie, ale po przechwycie zamiast jak najszybciej wykorzystać sytuację nawet ryzykownym zagraniem, mamy czas, klepiemy czekamy aż przeciwnik wróci w 10, a potem "czekamy na błąd". Co to do h... jest? Wszyscy się podniecali Meliksonem i co on pomoże? To co on zyska inny straci, albo na odwrót. Dupa blada i tyle.
|
To Kazek odpowiada za ustawienia taktyczne i do ich realizacji wybiera piłkarzy ,którzy będą go reprezentowali. Wystawianie Garguły i Jirsaka dwoch zawodnikow którzy powinni rozgrywac i dogrywać piłki a biegających po skrzydle nie jest zbyt szczęśliwe zresztą jirsak pierwszą połowę to się chyba schowal. Melikson był jedynym który chciał wziąść ciężar gry na siebie . Nie oczekujcie ,że bedzie dogrywał pilki i sam do nich jeszcze startował. Uporczywa gra jednym napastnikiem nie sprawdzala sie juz za czasow Maaskanta a mimo to uporczywie jest przez Wisłe stosowana. Gdzie jak nie w lidze kiedy jak nie teraz można to przetestować ? Bo teraz walka tylko o 3 miejsce.