Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17491
Stary 26.02.2012, 20:29
Nie chcę naszych usprawiedliwiać, ale czy Czekajowi należała się ta druga żółta kartka. Po pierwszej kartce dla Korzyma minęły 2-3 minuty i ten znowu faulował na łagodne powiedzmy "żółtko", którego nie ujrzał. Bardzo szkoda, że Czekaj dołączył do grona tych stoperów, którzy w tym sezonie załatwili nam więcej niż jeden mecz... Jestem orędownikiem jego talentu, ale chłopakowi należy się bura.
Odpowiedz cytując