Temat
:
[19 kolejka] 2012-02-26 17:00 Wisła Kraków Korona Kielce
Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline
#
11
26.02.2012, 20:07
slowa Garguly po meczu mnie rozwalily, potrzebuje kilka dni luznych
zarabia mnostwo kasy,dopiero 4 mecz a on juz zmeczony, no ku.... mac
to jest zawodowiec? i jeszcze obrazek jak sie cieszy z Pawlem Sobolewskim po meczu
qchar90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qchar90
Znajdź inne posty napisane przez qchar90