Temat
:
[19 kolejka] 2012-02-26 17:00 Wisła Kraków Korona Kielce
Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
Od: 10.2011
Offline
#
226
26.02.2012, 20:05
Przegraliśmy walkę w środku pola, Melikson i Garguła zresztą Jirsak też to "mali chłopcy" tak było to widać w meczu. Coś trzeba zrobić na środku żeby tam utrzymać piłkę przez chociaż parę sekund.
syryls
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do syryls
Znajdź inne posty napisane przez syryls