Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1251
Stary 26.02.2012, 20:03
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A co tu ma trener do rzeczy? Kopacze bez pojęcia i tyle. Gdzie robiący różnicę Melikson? Strzału nie potrafią oddać? Liczą na błąd? To przecież jakaś paranoja. Żeby u siebie strzału nie oddać. W Lubinie też strzelili na 2:1 i plaża. Problem jest w tym że najemnicy wynik mają w d..... liczy się kasa. Jak coś to wywalą trenera i jakoś to będzie. Niestety wraz z Małeckim straciliśmy pierwiastek szaleństwa, który czasem dawał nam wynik. Teraz zostały same ciepłe kluchy "szanujące klub". A czy ten klub będzie mistrzem czy spadkowiczem to sprawa drugorzędna.

Moim zdaniem Cupiał najlepiej by zrobił gdyby wyp....... cały zarząd i zatrudnił studentów zaraz po magisterce. Taniej by wyszło a może dałoby sie dostrzec jakąś myśl, bo puki co to w każdej dziedzinie dno i metr mułu.
Pytanie za 100 pkt. czyje to słowa i kiedy zostały wypowiedziane?

Dobry trener z takim składem jak mamy teraz robi na koniec sezonu 15 pkt przewagi. Taką mamy supermocną ligę.

Mała podpowiedź http://wislakrakow.com/forum/showthr...33#post1198533 i post 8345.
Odpowiedz cytując