Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1250
Stary 26.02.2012, 20:02
Ja myślę że Wisła potrzebuje najemników ale takich jak Melikson i Uche - to własnie dzięki nim Wisła grała wtedy i teraz na wiosnę... potrzebuje dobrych najemników a nie słabych takich jak Genkov. Jednak jestem zdania że piłkarze przywiązani do klubu, Polacy, niestety nie są lepsi - taki Garguła, Czekaj, Małecki są tego przykładem.
Odpowiedz cytując