Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1247
Stary 26.02.2012, 19:54
tofik napisał(a):Wyświetl post
Czekaj nie ogarnia jeszcze na tym poziomie. Zawodnik się nadaje na wypożyczenie i do obserwacji czy robi postępy.
No shit...

"Nikt nie zagra gorzej niż Jaliens". "Przynajmniej będziemy ogrywać młodego Polaka (szkoda, że raczej dla Kolejarza Stróże)". "Maaskant foruje swoich rodaków, w czym Jaliens jest lepszy od Czekaja?".


Był czas pokemonów, teraz przychodzi czas prawdy. Będzie bolało...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując