tofik napisał(a):

|
Czekaj nie ogarnia jeszcze na tym poziomie. Zawodnik się nadaje na wypożyczenie i do obserwacji czy robi postępy.
|
No shit...
"Nikt nie zagra gorzej niż Jaliens". "Przynajmniej będziemy ogrywać młodego Polaka (szkoda, że raczej dla Kolejarza Stróże)". "Maaskant foruje swoich rodaków, w czym Jaliens jest lepszy od Czekaja?".
Był czas pokemonów, teraz przychodzi czas prawdy. Będzie bolało...