Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 26.02.2012, 19:52
Na Reymonta naprawdę nie chce się już chodzić. Jak już człowiek trochę wyrósł ze śpiewania i skakania cały mecz, chciałoby się po prostu zobaczyć dobrą grę ukochanej drużyny. Jakieś sensowne akcje, jakieś gole, zdominowanie kelnerskich drużyn pokroju Podbeskidzia i Korony. Tymczasem kelnerskie drużyny są przed nami w tabeli, a od tej padaki granej przez nas od bardzo bardzo dawna wymiotować się chce. Jeszcze ....a piwa nie sprzedają choć mogą. Przynajmniej by się człowiek znieczulił.

Bankrutuje chyba na amen polityka amatorskiego i chaotycznego budowania drużyny. Wersja stawiania na obcokrajowców się skompromitowała, nie za bardzo jest kogo sprzedać żeby bez inwestowania w drużynę wrócić znowu na dobry poziom. Chyba niedługo będzie wóz albo przewóz.

A że Moskal się nie nadaje, to w zasadzie każdy rozsądny wiedział od samego początku.
:/
Odpowiedz cytując