|
Wydaje mi się że Czekaj zapierniczył nam już 2 mecz pod rząd na R22!
Edit:
Nie oglądałem Orange Sport, ale szukam w necie, i nic nie ma o Małeckim, to już pewne że wypożyczony?
Powód: Mały
Ostatnio edytowane przez Fiti : 26.02.2012 o godz. 19:57.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|